O nas

O nas

Działasz w branży handlowej? Szukasz rzetelnego dystrybutora z bogatą ofertą? Dobrze trafiłeś. Rovita S.A. to:

7000  produktów od ponad 90 producentów z Polski i zagranicy

Jesteśmy polską firmą aktywnie wspierającą polski rynek.

Patrzymy w przyszłość – już od 25 lat

Firma Rovita S.A. rozpoczęła działalność w roku 1991. Przez ponad 25 lat ciężko pracowaliśmy na reputację rzetelnego,

terminowego dostawcy. Dziś cieszymy się wysoką pozycją na rynku fast-moving consumer goods (FMCG), czyli produktów szybkozbywalnych. Gwarantujemy błyskawiczny dowóz i dostosowujemy się do indywidualnych oczekiwań naszych partnerów.

Zajmujemy się dystrybucją następujących grup towarowych: słodyczy, kawy i herbaty, napojów, produktów zbożowych, przetworów owocowo-warzywnych, przypraw, dań gotowych, konserw, nabiału i tłuszczu. Skutecznie odpowiadamy na potrzeby zarówno odbiorców detalicznych jak i hurtowników.

Nasze motto?

Najlepsze produkty zawsze w Twoim zasięgu

Rovita S.A. działa na terenie 5 województw: małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i łódzkiego. Siedziba spółki mieści się w Niedomicach koło Tarnowa. Ponadto posiadamy oddziały w Krakowie, Jarosławiu, Kielcach oraz Lublinie.

Wystarczą nam 24 godziny, aby dostarczyć towar do Klienta – w każdym przypadku bez wyjątków.

Klienci ufają nam, ponieważ przekonali się, że zawsze mogą na nas liczyć. Jesteśmy rzetelnym dostawcą i wiarygodnym partnerem w interesach. Ty również możesz nam zaufać.

Znamy Twoje potrzeby, rozumiemy oczekiwania

Wiemy, jak ważna w naszej branży jest sprawna komunikacja, dlatego też rozwijamy i udoskonalamy metody kontaktu. Nieustannie inwestujemy w bezpieczny i niezawodny transport. Ciągłość zaopatrzenia i terminowość dostaw to warunki Twojego sukcesu.

Klientami Rovita S.A. opiekuje się 30 profesjonalnych przedstawicieli handlowych. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów gwarantuje współpracę na najwyższym poziomie. Troszczymy się o Klienta i skupiamy się na jego potrzebach, które są dla nas priorytetem.

Pomagamy o każdej porze

Jesteśmy świadomi, że branża nie śpi. W sklepie online Rovita S.A. możesz składać zamówienia przez 24 godziny na dobę – także w niedziele i święta.

To nie wszystko. Serwis umożliwia dostęp do najświeższych informacji o ofercie, cenach i dostępności towarów. Z jego pomocą możesz przejrzeć historię zamówień i płatności, sprawdzić status zamówienia i termin jego realizacji. Żyjesz w drodze? Skorzystaj z powiadomień przez SMS.

Sklep internetowy to tylko jedna z naszych innowacji. Od początku działalności inwestujemy w nowoczesne technologie, dzięki czemu dziś posiadamy m.in. zintegrowany system informatyczny, który pozwala nam wydajnie zarządzać całą siecią oddziałów, magazynów i biur handlowych.

Z myślą o efektywnym działaniu oraz dbając o jakość oferowanych produktów wdrożyliśmy system zarządzania jakością  ISO 22000:2005 – Zarządzanie bezpieczeństwem żywności. Certyfikowana przez Bureau Veritas Certification norma jakościowa jest jedną z podstaw międzynarodowego Systemu Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli (HACCP).

W roku 2010 zadebiutowaliśmy na NewConnect, czyli jednym z 10 alternatywnych rynków prowadzonych przez członków Federacji Europejskich Giełd Papierów Wartościowych. To jeden ze sposobów zdobywania kapitału na dalsze zwiększanie zasięgu.

Dystrybucja artykułów spożywczych nie jest naszą jedyną specjalnością. Firmy Nesbru, Profit i Primo Home tworzą Grupę Kapitałową Rovita S.A., której celem jest dystrybucja i sprzedaż produktów niespożywczych marki Primo Home. Są to wysokiej klasy artykuły kuchenne, wykorzystywane zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w lokalach gastronomicznych.

To właśnie Rovita S.A.

Poznałeś już naszą firmę. Poznaj nas bezpośrednio – stań się partnerem biznesowym.

Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji

Znajdź nas :

Rovita Spółka Akcyjna 33-132 Niedomice ul. Niedomicka 2 telefon : 14 645 75 55 fax : 14 645 76 36 e-mail : sekretariat@rovita.com.pl

Back to Top

'+
1
'+
2 - 3
4 - 5
6 - 7
8 - 9
10 - 11
12 - 13
13 - 14
[x]