Program Partnerski ” Odkrywamy zakątki świata 2017″

Program Partnerski ” Odkrywamy zakątki świata 2017″

Program Partnerski ” Odkrywamy zakątki świata 2017″

Za nami już kolejna konferencja sprzedaży. Tym razem miejscem konferencji  były Karaiby, a konkretnie wyspa  Jamajka.  U nas śnieg , mróz, a nasi Klienci  odpoczywali w przepięknej scenerii. Jamajka to  rajskie plaże, świetna pogoda i oczywiście reggae.  Aby poczuć od początku cudną atmosferę udaliśmy się do jednego z najbardziej wyjątkowych miejsc na Jamajce, a mianowicie do Rick’s Cafe. Od 40 lat jest to jedno z kultowych miejsc na wyspie. Słynie z najpiękniejszych i najbardziej widowiskowych zachodów słońca.  W następnych dniach oprócz fantastycznego spędzenia czasu na katamaranie, ruszyliśmy w głąb wyspy. Zobaczyliśmy  Black River – jedną z najdłuższych rzek na Jamajce. Rzeka swoją nazwę zawdzięcza ciemnemu kolorowi  wód.  Żyje tutaj największa na Jamajce populacja krokodyli.
Następnie zobaczyliśmy Wodospady YS Falls – kompleks siedmiu wodospadów położonych na południu wyspy. Jedne z najpiękniejszych na Jamajce. To jeden z cudów lokalnej przyrody. Na koniec destylarnia rumu  Appleton .  Destylarnia jest najstarszą, działającą firmą produkującą rum na Jamajce.  To jeden z symboli Jamajki.  Alkohol produkowany jest tutaj od  1749 roku! Oczywiście mieliśmy okazję do degustacji 🙂

Pozytywnie nastawieni mieszkańcy są tu niezwykle mili i gościnni. Każdy kto odwiedzi tę trzecią co do wielkości wyspę Karaibów szczerze witany jest „ Welcome to Jamaica”. Nasi Klienci to odczuwali to na każdym kroku.

Wspaniałe wieczory, muzyka na żywo, urocze plaże, piękny hotel  sprawiały że już tęsknimy za kolejnym wyjazdem z Rovitą w ramach  programu partnerskiego.

Zapraszamy do udziału w nowym programie partnerskim.

Znajdź nas :

Rovita Spółka Akcyjna 33-132 Niedomice ul. Niedomicka 2 telefon : 14 645 75 55 fax : 14 645 76 36 e-mail : sekretariat@rovita.com.pl

Back to Top

'+
1
'+
2 - 3
4 - 5
6 - 7
8 - 9
10 - 11
12 - 13
13 - 14
[x]